مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه سورتینگ سیب زمینیصادرات سیب زمینی سورت شده
دستگاه سورتینگ سیب زمینی

دستگاه سورتینگ و بسته بندی سیب زمینی دستگاهی است که پس از خاک گیری و شستشوی سیب زمینی، آن را به درجات مختلف تقسیم می کند. سپس محصول در کیسه های توری بسته بندی شده و در وزن های مختلف به بازار عرضه می شود.

سیب زمینی بعد از گندم و برنج به دلیل داشتن نشاسته و پروتئین هاي مختلف یکی از محصولات استراتژیک و با ارزش غذایی بالا محسوب می شود.

بخشی از سیب زمینی وارد کارخانجات فرآوري مانند تولید چیپس، خلال، سیب زمینی نیم پز یخ زده و غیره میشود و بخشی از آن نیز وارد بازار شده و در منازل و رستورانها براي تغذیه استفاده می شود. این حجـم عمـده مصـرف از لحـاظ کیفـی و شکل و اندازه، درجه خاصی از سیب زمینی را میطلبد. با توجه به افزایش قیمت حاملهاي انرژي و بالا رفتن هزینه حمـل و نقـل، درجـه بنـدي و سورت سیب زمینی در مبدأ میتواند تا حد زیادي هزینه تمام شده محصول را کاهش و ارزش کیفی آن را افزایش دهد.

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

خاک عامل انتقال بسیاری از آفات است و  انتقال سیب زمینی بین استان ها باید با رعایت شرایط قرنطینه ای انجام شود. اما معمولا این محصول را در کیسه های 25 کیلوگرمی همراه با پنج تا 10 درصد خاک، به بازارهای مصرف در شهرهای بزرگ منتقل می کنند. در صورتی که به منظور رعایت شرایط قرنطینه باید محموله ها بوسیله دستگاه های بسته بندی خاک گیری و شستشو شود. سپس در کیسه های توری بسته بندی و به سایر استان ها انتقال یابد.

.دستگاه شستشوی روتاری ، جهت شستشوی سیب زمینی و پیاز  به صورت دستگاه شستشوی تک وان و با سیستم برسی، کاربرد دارد. شستشوی محصولات که خاک به صورت گل خشک شده در خلل و فرج محصول باقی مانده و در سیستم های سورتینک و جداسازی خشک، امکان تمیزکردن آن نیست از سیستم شستشوی برسی بهره گرفته می شود.

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

صادرات سیب زمینی سورت شده

سالیانه بیش از چهار میلیون تن سیب زمینی در ایران تولید می شود. میزان نیاز کشور به سیب زمینی سه میلیون تن در طول یکسال است. در نتیجه همواره با یک میلیون تن محصول مازاد مواجه هستیم. کشورهایی نظیر عراق، امارات، روسیه، افغانستان و جمهوری های تازه استقلال یافته شمال ایران بازار مناسبی برای سیب زمینی ایرانی هستند که در صورت توجه به سیستم بسته بندی و سورتینگ این محصول، می توان مازاد آن را به خارج صادر کرد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید