فروش دستگاه سورتینگ
خانه / دستگاه سورتینگ / دستگاه سورتینگ پسته

دستگاه سورتینگ پسته

دستگاه سورتینگ پسته دارای انواع متفاوتی می باشند. این دستگاه پسته ها را براساس رنگ و کیفیت از یگدیگر جدا می کند. انواع مختلف دستگاه سورتینگ پسته به شرح زیر می باشد:

حوض خشک  Air Flow Float Tank

دستگاه حوض خشک توسط هوا و لرزش قابلیت جداسازی گرد و خاک و پسته های ریز و پوک و سنگ را  از پسته های خوب را دارد.

دستگاه سورتینگ پسته

دستگاه سورتینگ پسته پوک گیر   Airleg

دستگاه پوک گیر  به وسیله جریان هوا پسته های پوک و سایر ناخالصی ها را از پسته های سنگین جدا کرده و به فضای بیرون از دستگاه پوک گیر منتقل می نماید. تولید دستگاه پوک گیر در دو مدل مخصوص پسته تر و پسته خشک می باشد..

حوض آب Floating Tank  

دستگاه حوض آب  توسط آب فرایند جدا سازی پسته های سبک را از پسته های سنگین انجام می دهد. پسته سنگین در انتهای  مخزن ته نشین شده و توسط نوار زنجیری به بیرون  دستگاه منتقل شده و سپس وارد قسمت  رطوبت گیر شده و رطوبت آن گرفته می شود و پسته های سبک روی مخزن شناور شده و بوسیله جریان آب از کانال خارج می شوند.

هیتر  Heat Exchanger

دستگاه هیتر هوای گرم تولید میکند و می تواند در کنار دستگاه های رطوبت گیر،خشک کن ها و برشته کن پسته قرار گیرد. هوا در دستگاه هیتر توسط انتقال حرارت از یک کوره داغ شده و توسط یک فن و دمنده هوا ، از روی کوره عبور کرده، گرم می شود. همچنین به وسیله ترموستاتی مقدار حرارت خروجی هوا قابل تنظیم است.

دستگاه سورتینگ پسته

پسته پوست کن لاستیکی Hulling Machine (Rubber Type) j

وظیفه اصلی دستگاه پسته پوست کن لاستیکی که  در ابتدای خط فرآوری پسته قرار میگیرد موارد زیر می باشد

پسته ها  ابتدا وارد قسمت خوشه گیر می شوند و دانه ها از خوشه های پوست نشدهع جداسازی میگردند و سپس وارد چرخ شده و پوست آن جدا می شود. سپس پسته پوست شده وارد قسمت پوست گیر می گردد . در این مرحله پوست و نخاله ها از پسته که به سمت جلو در حال حرکت می باشد جدا میگرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
حمیدرضا طباطبایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106806936

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه سورتینگ پسته | عرضه دستگاه سورتینگ خشکبار

قیمت دستگاه سورتینگ پسته بستگی به چندین عامل مانند حجم و ظرفیت دستگاه، تعداد کانال های آن، میزان برق مصرفی و مدت زمان گارانتی آن دارد. دستگاه سورتینگ نوعی ماشین

کانال تلگرام