مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دستگاه سورتینگ مرکبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه سورتینگ مرکبات چیستنحوه کار دستگاه سورتینگ مرکباتخرید دستگاه سورتینگ مرکبات
دستگاه سورتینگ مرکبات

دستگاه سورتینگ مرکبات چیست

دستگاه های سورتینگ مرکبات به لحاظ تعداد خروجی در انواع مختلفی تولید می شوند که تولید و فروش آنها به صورت کاملا سفارشی انجام می گیرد. مرکبات چیده شده از باغات پیش از عرضه آنها در بازار از لحاظ سلامت مورد بررسی قرار می گیرند و سپس بر اساس سفارش مشتری به آنها تحویل داده می شوند. دستگاه سورتینگ مرکبات این محصولات را در چند گروه بسته به سفارش دریافتی دسته بندی نموده و جهت فروش در بازار ارسال می گردد که با این عمل رضایت خریداران مرکبات جلب می شود.
دستگاههای سورتینگ مرکبات و درجه بندي آن اطلاعاتي مثل اندازه، رنگ، شكل، عيوب و كيفيت داخلي را تعيين مي كنند. در ميان اين اطلاعات، رنگ و اندازه مهمترين مشخصه ها براي سورتينگ مركباتی مثل پرتقال، ليموترش و ليموشيرين است.

دستگاه سورتینگ مرکبات

نحوه کار دستگاه سورتینگ مرکبات

بطوركلي دو مرحله بازرسي وجود دارد: بازرسي خارجي ميوه و بازرسي داخلي ميوه. بازرسي سطحي يا خارجي بوسيله تصاوير رنگي بدست آمده از دوربين بدست مي آيد.

در حاليكه بازرسي داخلي يا كيفي ميوه ها نياز به حسگرهاي خاص جهت تعيين مشخصه هاي دروني محصول نظير ميزان شكر، اسيد، يد و غيره را دارند. بطور خلاصه، الگوريتم درجه¬بندي مركبات از دو فاز آفلاین و آنلاین تشكيل شده است. در فاز اول، ابتدا نمونه هايي از هر درجه از محصول مقابل دوربين ها قرار گرفته و الگوريتم ابتدا محصول را از زمينه اش جدا مي كند.

در فاز دوم، مقادير رنگ و حجم محصولات مختلف از روي تصاويري كه توسط دو دوربين تهيه مي شود تعيين مي گردد. با مقايسه اطلاعات بدست آمده در فاز دوم (مرحله درجه بندي) و اطلاعات ذخيره شده در پايگاه اطلاعاتي، درجه نهايي محصول مورد نظر تعيين مي شود.

دستگاه سورتینگ مرکبات

 

خرید دستگاه سورتینگ مرکبات

دستگاه سورتینگ مرکبات با تقسیم بندی منظم و یکدست میوه ها همواره از طریق خروجی های تعبیه شده امکان صادرات محصول را راحت کرده است. انواع مختلف دستگاه سورتینگ مرکبات که با قیمت مناسب و نسبتا ارزان به فروش می رسند، در ایران تولید می شود. این دستگاه با جداسازی انواع مختلف مرکبات در اندازه ها و کیفیت های مختلف آن ها را در بسته بندی های منظمی قرار می دهند. همچنین با قابلیت ضدغفونی کردن مرکبات و انجام مراحل دیگری نظیر رنگ آوری برای محصولاتی مانند پرتقال طول عمر و دوام مرکبات را افزایش  داده است. دستگاه سورتینگ مرکبات همچنین باعث می شود تا فروش این محصولات در بسته بندی های شکیل بیشتر شود و حتی می توان این مرکبات سورت شده را با قیمت بیشتری به فروش رساند.

 

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید