مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی انواع دستگاه سورتینگ حبوبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلیل مرغوبیت دستگاه سورتینگ حبوبات چیست؟قیمت روز دستگاه سورتینگ حبوبات لیزری

دستگاه سورتینگ حبوبات از بهترین و استاندارد های قابل قبول بین الملی برخودار است. این دستگاه با استفاده از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا، سورتینگ حبوبات را انجام می دهد. حبوباتی تمیز شده، منتخب و یکدست را به مصرف کننده عرضه می کند اگر به دنبال خرید این دستگاه با کیفیت هستید با ما همراه باشید.

نمایندگی انواع دستگاه سورتینگ حبوبات

دلیل مرغوبیت دستگاه سورتینگ حبوبات چیست؟

دلیل مرغوبیت دستگاه سورتینگ حبوبات چیست؟ روش های مختلفی برای طبقه بندی حبوبات مطابق با استانداردها یا الزامات وجود دارد و به همین دلیل با توجه به نیاز به تولید کالاهای با کیفیت خاص، آن ها با روش های مختلفی طبقه بندی می شوند؛ دانه ها، غلات یا حبوبات ها با استفاده از الک ها با سوراخ هایی که امکان جدا کردن آن ها بر حسب اندازه را دارند، طبقه بندی می شوند.

در یک کارخانه پردازش دانه، کالا به طور معمول در مراحل مختلف فرآیند مرتب سازی از یک قیف (ریه تولید) تغذیه می کند، اما مرتب سازی دانه این ویژگی را دارد که لازم نیست که ریه را درگیر کند زیرا به طور کلی نمایانگر اولین فرآیند کارخانه و عرضه توسط همان دستگاهی که از آن تغذیه می کند تنظیم می شود.

دستگاه سورتینگ لیزری بهترین و مطمئن ترین دستگاه است که پس از اولین عملیاتی که توسط دانه سنج کننده انجام می شود تمیز کردن هوا است زیرا کالاهایی که از آن دریافت می شود مخلوطی از دانه، حبوبات، چوب ، کاه و یک سری کامل زباله است که در مرحله برداشت محصول تولید می کند. هوا در یک فرآیند ساده، ذرات سبک و خاک را از کالاهایی خارج می کند که در صورت حفظ آن در کل تولید، می تواند روند طبیعی مرحله بعدی را تغییر دهد.

عملیات اول (از طریق هوا): اجازه دهید دانه عبور کند – با ناخالصی های سنگین و کوچک – فقط ناخالصی های سبک را استخراج می کند.

عملیات دوم (در هر الک): این اجازه را می دهد تا دانه عبور کرده و ناخالصی های بزرگی را حفظ کند.

عملیات سوم (توسط پودر کاسه): دانه را حفظ کرده و اجازه می دهد ناخالصی های کوچکتر از گذر دانه باشد.

اما در پایان این فرآیند طبقه بندی معلوم می شود که دانه با کیفیت خوب، دانه های بی کیفیت و همچنین برخی ذرات وجود دارد که به دلیل داشتن ابعاد دانه مناسب، نمی توان از نظر اندازه جدا شد. در اینجاست که جدول ارتعاش به بهره برداری می رسد که جدا کردن دانه ها را با وزن مخصوص کالا امکان پذیر می سازد، یعنی آن چیزی را که “دانه با کیفیت” نیست، تشخیص می دهد زیرا وزن مخصوص متفاوتی دارد. این دستگاه بهترین دانه ها را جدا می کند که بهترین صرف اقتصادی را دارد و از درجه مرغوبیت بالایی برخوردار است.

قیمت روز دستگاه سورتینگ حبوبات لیزری

قیمت روز دستگاه سورتینگ حبوبات لیزری  این مجموعه قیمت دستگاه سورتینگ حبوبات لیزری را مناسب ترین قیمت در بازار اعلام کرده است که مرغوب ترین و با کیفیت ترین دستگاه در سطح جهان است. برای خرید در سایت ثبت سفارش کنید و یا با ما تماس بگیرید. 

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید