مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز توزیع دستگاه بوجاری حبوبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز کار دستگاه بوجاری حبوباتسازندگان دستگاه بوجاری حبوبات

انواع مختلف حبوبات قبل از بسته بندی و عرضه به بازار باید با استفاده از دستگاه بوجاری تمیز و پاک شوند. مرکز توزیع دستگاه بوجاری حبوبات اقدام به عرضه این دستگاه با قیمت مناسب و کیفیت عالی نموده است.

آیا با طرز کار این دستگاه ها آشنایی دارید و می دانید که چگونه می توان با مرکز توزیع آن ارتباط برقرار نمود؟

 مرکز توزیع دستگاه بوجاری حبوبات

طرز کار دستگاه بوجاری حبوبات

طرز کار دستگاه بوجاری حبوبات

دستگاه بوجاری حبوبات روش کار مشخصی دارد. طرز کار دستگاه بوجاری بسیار ساده می باشد ولی نتیجه نهایی این دستگاه نقش بسیار مهمی در فروش حبوبات خواهد داشت.

در این دستگاه با استفاده از بالابرها انواع مختلف حبوبات وارده دستگاه شده و در مرحله اول انواع شن، ماسه، خاک، برگ و ساقه های خشکیده از این حبوبات جدا می گردند. این کار به وسیله جریان باد تولید شده توسط دستگاه ها و لرزش انجام می شود.

در مرحله بعد حبوبات بر روی غلطک های دستگاه بوجاری قرار گرفته و به این ترتیب حبوبات درشت تر از انواع ریزتر و شکسته ها جدا می گردند.

در مرحله بعدی تفکیک دقیق بر اساس اندازه دانه ها با استفاده از الک های مخصوص، جریان باد و همچنین عملیات لرزش صورت می گیرد.

پولیش حبوبات در مرحله بعدی باعث ایجاد ظاهری جذاب و براق در آنها می‌شود. در نهایت حبوبات قابل عرضه به بازار توسط دستگاه های بسته بندی که معمولاً در انتهای خط تولید دستگاه بوجاری وجود دارند بسته بندی و در وزن های مختلف آماده عرضه به بازار می شوند.

این دستگاه قادر است تا در زمانی محدود مقادیر زیادی حبوبات را تمیز و پاک کند. سرعت کار این دستگاه با استفاده از تجهیزات نصب شده بر روی آن به آسانی امکان پذیر است و در نوع اتوماتیک این دستگاه ها به کمترین نیروی انسانی نیاز است.

سازندگان دستگاه بوجاری حبوبات

سازندگان دستگاه بوجاری حبوبات

کسانی که در زمینه فروش انواع دستگاه های بوجاری دارای فروشگاه می باشند یا مدیریت کارگاه های بوجاری و بسته بندی انواع حبوبات را بر عهده دارند همچنین افرادی که به صادرات این نوع دستگاه ها به کشور های مختلف را انجام می دهند می توانند از دستگاه بوجاری حبوبات برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنند.

برای خرید این دستگاه می توانید با سازندگان دستگاه بوجاری حبوبات تماس گرفته و ضمن کسب اطلاع از قیمت روز این دستگاه نسبت به سفارش آن اقدام کنید.

سازندگان این محصول آن را برای کسانی که به صورت عمده ثبت سفارش می کنند با قیمت ارزان تری ارائه می نمایند. همچنین امکان ارسال سفارشات با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به کلیه نقاط کشور مقدور می باشد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید