مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز تولید دستگاه بوجاری لیزری

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز کار دستگاه بوجاری لیزریشرکت فروش دستگاه بوجاری لیزری

دستگاه بوجاری لیزری پیشرفت ترین دستگاهی است که شما می‌توانید با کمک آن تمامی حبوبات خود را با خیال راحت پاک کرده و تمیز و یکدست دست به بازار روانه کنید؛ امروز قصد داریم این دستگاه ارزشمند را که بهترین صورت بندی محصولات را جهت خط بسته بندی ارائه می دهد، بررسی کنیم با ما همراه شوید.

مراکز تولید دستگاه بوجاری لیزری

طرز کار دستگاه بوجاری لیزری

طرز کار دستگاه بوجاری لیزری هنگامی که شما حبوبات با ارزش را برداشت می نمایید قطعاً همراه با آن مقادیری کاه سنگ خاک و شن و شاید هر چیز دیگری که قطعاً جزو حبوبات نیست به کارخانه وارد می شود؛ پیش از آنکه این دستگاه با ارزش بوجاری تولید شود، این وظیفه کارگران بود که با هم بنشینند و به مدت طولانی حبوبات را از میان سنگ ها و شن ها جدا کنند و در نهایت پاک کرده و بسته بندی نمایند؛ اما باز ما میان بسته بندی ها مقادیر ای سنگ و یا کاه پیدا میکنیم. 

امروزه با وجود دستگاه بوجاری دیگر این اتفاق‌ها خیلی کمتر می‌افتد.

نکته دیگری که روش قدیمی را منسوخ می سازد این است که، در گذشته با وجود تعداد زیادی کارگر باز هم زمان بسیار زیادی را باید صرف پاک کردن ده ها تن حبوبات میشد.

امروز با دستگاههای سورت‌ بندی بوجاری، در کمترین زمان ممکن، مقدار بسیاری حبوبات پاک شده و آماده بسته بندی می شوند.

طرز کار دستگاه بوجاری لیزری چگونه است؟!

به نظر کمی مشکل می آید که یک دستگاه بتواند دقت بالا و تشخیص فوق‌العاده‌ای که انسان دارد حبوبات را پاک کند. این طرز تفکر کاملاً اشتباه است؛ دستگاه بوجاری لیزری با سنسورهای فوق العاده حساسی که دارد می‌تواند‌توانند انواع حبوبات حتی خاکشیر بسیار ریز را پاک کرده و بدقت سورت بندی نمایند، به گونه ای که هیچ تردیدی در بسته بندی آن نمی توان داشت.

طرز کار این دستگاه بسیار دقیق است به گونه‌ای که می‌تواند بر اساس رنگ و شکل ساختاری اشیا آنها را تشخیص داده و سورت بندی کند.

از دستگاه بوجاری لیزری در پاک کردن چه محصولاتی استفاده می شود؟!

انواع بادام، تخمه، نخودفرنگی، فندق، پسته، ذرت و سایر اقلام ریز و حساس را میتوانید با خیال راحت به این دستگاه دقیق بسپارید.

مواردی که از دستگاه بوجاری لیزری استفاده می شود کدامند؟!

این دستگاه جهت جداسازی ضایعات و همچنین حبوبات و مغزها های کرم خورده و خراب استفاده می شود، و کمی هم پیشرفته تر می توان گفت این دستگاه یک دست ها را جدا کرده و ریز و درشت ها را کنار می گذارد.

شرکت فروش دستگاه بوجاری لیزری

شرکت فروش دستگاه بوجاری لیزری فروش دستگاه بوجاری لیزری تخصص ماست، شما می توانید با خیال راحت این دستگاه با ارزش را از ما بخواهید و مطمئن باشید که بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار خواهیم داد. این دستگاه قرار است مورد اعتماد شما باشد، پس سعی کنید دستگاهی را انتخاب کنید که بتوان به آن اعتماد کرد، حساسیت و دقت بالایی داشته باشد و کار خود را دقیق و صحیح انجام دهد.

اگر خودتان را جای مشتری بگذارید، هیچ وقت حبوبات غلات ایرا ن می‌خرید که در میان آن سنگ و کاهش به وضوح به چشم می خورد پس برای توسعه کسب و کارتان باید از همین الان به خود و مشتریان فکر کنید.

ما موفقیت شما را تضمین خواهیم کرد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید