مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه سورتینگ پسته | عرضه دستگاه سورتینگ خشکبار

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه تولیدی انواع دستگاه های سورتینگمرکز خرید انواع دستگاه های سورتینگدسته بندی دستگاه های سورتینگ در بازارخرید مستقیم دستگاه سورتینگ از تولید کنندهعرضه عمده دستگاه های سورتینگ خشکبارلیست قیمت دستگاه سورتینگ پسته در بازارفروشنده سورتینگ مغز پسته با بهترین کیفیتنمایندگی فروش دستگاه سورتینگ تمام استیلخریدار انواع دستگاه سورتینگ ارزان قیمتشرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشورجدیدترین دستگاه سورتینگ پسته در ایرانسفارش عمده و جزئی انواع دستگاه سورتینگ

قیمت دستگاه سورتینگ پسته بستگی به چندین عامل مانند حجم و ظرفیت دستگاه، تعداد کانال های آن، میزان برق مصرفی و مدت زمان گارانتی آن دارد. دستگاه سورتینگ نوعی ماشین جدا سازی و درجه بندی مواد مختلف از جمله مواد غذایی، خشکبار و مواد صنعتی است که موجب بهینه سازی تولید و افزایش ارزش افزوده برای آن می شود. به این دلیل این دستگاه ها در بیشتر کارخانجات تولیدی به کار گرفته می شوند تا فرایند کار با سرعت و دقت بیشتری انجام شده و محصولی استاندارد و با کیفیت عالی به دست مشتری برسد. سورتینگ عملی است که در کشور های پیشرفته به خوبی انجام می گیرد و از این رو محصولات آنها از نظر نوع و درجه بندی با هم متفاوت می باشند.

قیمت دستگاه سورتینگ پسته | عرضه دستگاه سورتینگ خشکبار

کارخانه تولیدی انواع دستگاه های سورتینگ

کارخانه تولیدی انواع دستگاه های سورتینگ

کارخانجات صنعتی تولید کننده ماشین آلات و دستگاه های مختلف کاربردی در بخش های مختلف می باشند که دستگاه سورتینگ نمونه ای از آنهاست. 

یکی از بخش های مهمی که این دستگاه ها کارآیی زیادی دارند، بخش کشاورزی و تولید محصولات مختلف است که دستگاه سورتینگ در این زمینه می تواند به جدا سازی انواع نمونه های با کیفیت و درجه یک از ارقام بی کیفیت آن بپردازد.

به عنوان مثال دستگاه سورتینگ برنج جدا کننده دانه های برنج از نظر اندازه و سایز بوده و باعث جداسازی دانه های درشت از
دانه های ریز برنج می شود. از دیگر نمونه های این تجهیزات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ماشین آلات نام برده شده موجب جدا سازی بهترین و مرغوب ترین این محصولات می شود. این امر به ویژه برای محصولات صادراتی از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که همیشه میوه و تولیداتی به کشور های دیگر صادر می شوند که از جهت کیفیت بسته بندی و تولید از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار باشند.

مرکز خرید انواع دستگاه های سورتینگ

مرکز خرید انواع دستگاه های سورتینگ

انواع ماشین آلات سورتینگ که در مراکز خرید عرضه می شوند از جهات مختلف با هم تفاوت دارند. تعدادی از این تفاوت ها مربوط به موارد زیر می شود:

 • ظرفیت خروجی یا تن در ساعت، میزان ولتاژ، توان دستگاه، فشار باد
 • میزان مصرف برق، وزن دستگاه و جنس بدنه آن
 • مدل دستگاه، تعداد کانال و ابعاد دستگاه

نوع دستگاه انتخاب شده در زمان خرید از جهات مختلف باید بررسی شوند تا دستگاهی مناسب با قابلیت و متناسب با ظرفیت تولیدی خریداری شود. 

در مراکز خرید انواع جدیدی از این تجهیزات از طریق کاتالوگ و دفترچه های چاپ شده به مشتریان معرفی می شود و در صورت لزوم راهنمائی های لازم در مورد مزیت هر دستگاه و روش های خرید بهترین دستگاه اطلاعات لازم در اختیار آنها قرار داده می شود.

دسته بندی دستگاه های سورتینگ در بازار

دسته بندی دستگاه های سورتینگ در بازار

دستگاه سورتینگ نوعی وسیله است که به درجه بندی و دسته بندی
محصولات مختلف می پردازد. در واقع کلمه سورتینگ به معنای درجه بندی می
باشد.
انواع محصولات مختلف کشاورزی مانند سیب زمینی، سیب درختی، برنج و همچنین خشکبار بر اساس اندازه، شکل ظاهری و اندازه از هم تفکیک می شوند.

در واقع سورتینگ نوعی بسته بندی و مقدمه ای برای آن است که به کار گیری این امر در بیشتر
کشور های پیشرفته امری پیش پا افتاده است.
معمولا این دستگاه ها در کنار مراکز بزرگ تولیدی قرار داده می شوند تا عمل و روند آماده سازی محصول را سرعت بخشند.
با توجه به تنوع تولیدات و محصولات مختلف، تنوع موجود در این ماشین آلات نیز زیاد است و برخی از آنها تمام اتوماتیک بوده و از حداقل نیروی انسانی در فرایند سورتینگ استفاده می شود.
تعدادی دیگر نیز نیمه اتومات هستند و لازم است تا نیروی انسانی نیز در کنار آنها به کار گرفته شود. پس دسته بندی آنها بر اساس محصول و قابلیت های دستگاه صورت می گیرد.

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ از تولید کننده

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ از تولید کننده

یکی از روش های خرید دستگاه سورتینگ، روش مستقیم
است. در این روش فروشندگان می توانند واسطه های فروش را حذف کرده و به فروش مستقیم
تولیدات خود بپردازند. به همین دلیل در این شیوه محصول مورد نظر در کمترین و کوتاه
ترین فاصله زمانی به دست مصرف کننده می رسد.

به کار گیری این متد باعث کاهش قیمت نهایی کالا شده و امکان توزیع آن به شکل گسترده تری فراهم می آورد.

با خرید مستقیم خط
سورتینگ از تولید کننده می توان
 در کوتاه ترین
فاصله زمانی کالای مورد نظر را با قیمتی ارزان و اقتصادی تهیه و خریدار نمود.
برای به کار گیری چنین روشی خریدار نیاز به مراجعه حضوری به واحد فروش کارخانه دارد. این روش به خصوص زمانی که تعداد زیادی از انواع دستگاه سورتینگ نیاز باشد بسیار کاربردی است. چرا که می توان از طریق خرید مستقیم از تولید کننده واسطه های فروش را حذف نمود و ضمن خرید ارزان قیمت، تخفیف های خوبی نیز از فروشنده دریافت نمود.

عرضه عمده دستگاه های سورتینگ خشکبار

عرضه عمده دستگاه های سورتینگ خشکبارطبق مطالب بیان شده، اهمیت دستگاه های سورتینگ در زمان صادرات کالا خود را نشان می دهد. خشکبار یکی زا محصولات ایرانی است که شامل برگه هلو، زردآلو، قیسی، و پسته و مغز آن، گردو و …. می شود.
از این رو دستگاه سورتینگ خشکبار به کمک این فرایند آمده و با جدا سازی نمونه های با کیفیت از انواع نامرغوب محصولی با کیفیت را روانه بازار های خارجی می نماید.
عمده فروشی این دستگاه ها توسط کارخانجات صنعتی که با برند خاصی به تولید می پردازند صورت می گیرد. این گروه های تجاری از طریق خرید از تولید کننده
در موعد مقرر و به صورت زود هنگام آن را تحویل خرده
فروش داده و با دریافت اقساطی تامین کننده از نظر مالی خواهند شد.

عمده فروشان در واقع با پذیرفتن یک سری خطر های احتمالی با مسئولیت زیادی در مقایسه با خرده فروشان مواجه هستند و ریسک باطل شدن تاریخ تولید محصول، وارد شدن آسیب های احتمالی مانند آسیب های جوی و همچنین ریسک سرقت را می پذیرند. اگر چه که ممکن است آنها در معاملات خود سود کلانی به دست آورند اما در هر صورت مسئولیت شغلی و فرایند کاری آنها در مقایسه با خرده فروشان بسیار پیچیده تر است.

لیست قیمت دستگاه سورتینگ پسته در بازار

لیست قیمت دستگاه سورتینگ پسته در بازاریکی از دستگاه های سورتینگ متعلق به محصول مهم و صادراتی پسته و مغز آن می باشد. این تجهیزات از جهات مختلف قابل تقسیم بندی هستند و قیمت گذاری آنها نیز بر همین اساس صورت می گیرد. از جمله برخی از مهمترین عواملی که بر لیست قیمت این ماشین آلات تاثیر گذار می باشند عبارتند از:

 • حجم تولیدی و ظرفیت دستگاه در واحد ساعت
 • تعداد کانال های خروجی
 • نوع دوربین به کار رفته در دستگاه
 • تمام اتومات یا نیمه اتومات بودن آن
 • جنس بدنه دستگاه
 • میزان برق مصرفی و توان دستگاه
 • مدت زمان گارانتی و نوع خدمات پس از فروش

به کمک این قطعات می توان انواع پسته را از نظر اندازه، رنگ، وزن و کیفیت از هم جدا ساخت و محصولی با کیفیت بالا تولید نمود که سورتینگ ارزش افزوده آن را دو چندان خواهد نمود.

فروشنده سورتینگ مغز پسته با بهترین کیفیت

فروشنده سورتینگ مغز پسته با بهترین کیفیت

مغز پسته با توجه به نوع پسته متفاوت
است. همان طور که انواع پسته ها از نظر اندازه و کیفیت ازهم قابل تفکیک هستند مغز
پسته نیز به همان نسبت قابل درجه بندی به اندازه های مختلف می باشد. 
مثلا مغز پسته
به رنگ های سبز پر رنگ، سبز خالص و کمرنگ متمایل به بنفش می باشد که هر کدام قیمت
خاص خود را دارد. 


دستگاه سورتینگ پسته می تواند به این روند کمک نموده و انواع مغز پسته را از جهت
کیفیت و ظاهر از هم جدا سازد. ضمن این که برخی دستگاه ها دارای لیزر می باشند که
داخل مغز پسته را نیز می توانند ببینند و در صورت معیوب بودن آن را جدا نمایند.
سورتینگ پسته می تواند ارزش افزوده آن را دو
چندان نموده و محصولی با کیفیت برتر راهی بازار های داخلی و خارجی نماید.
خرید ماشین سورتینگ از فروشنده معتبر آن راهی مطمئن برای خرید انواع با کیفیت و استاندارد این ماشین آلات می باشد. ضمن این که خریدار دستگاه سورتینگ می تواند اطلاعات لازم را از فروشنده دریافت دارد. این اطلاعات می توانند در حوزه های زیر باشند:

 • نحوه کار با دستگاه
 • آموزش نصب دستگاه، طول عمر مفید و دوام دستگاه
 • قیمت دستگاه و روش های خرید دستگاه با کیفیت از مراکز فروش دستگاه سورتینگ

 

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ تمام استیل

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ تمام استیلبدنه دستگاه سورتینگ می تواند از فلزات و مواد اولیه مختلفی ساخته شود که یکی از بهترین گزینه های ممکن برای ساخت آن، استنسل استیل می باشد. تقریبا تمامی ماشین آلات سورتینگ دارای دقت یکسانی می باشند و نقطه متمایز کننده آنها از یکدیگر سرع شان می باشد. از این رو این وسایل قابلیت ساخت به شکل ها و تعداد کانال های زیر را دارند:

 • تک کاناله، دو، سه، چهار، پنج، هفت

هر چه تعداد کانال های دستگاه بیشتر باشد، سرعت کار افزایش می یابد. از این رو شرکت هایی که به صورت روزانه با بیش از 20 تن ظرفیت تولیدی دارند، از دستگاه های هفت کاناله استفاده می کنند.
سورتینگ مغز گردو به عنوان نوعی خشکبار، و دستگاه سورتینگ سیب از نمونه ماشین هایی هستند که با ظرفیت های تولیدی مختلف در نمایندگی های فروش عرضه می شوند.

محصولات فوق یکی در گروه خشکبار و دیگری در گروه محصولات باغی دسته بندی می شوند که با توجه حجم کار و ظرفیت کارخانه باید اقدام به خرید دستگاه مناسب از نمایندگی های فروش نمود. این مراکز ضمن معرفی نمونه های جدید می توانند نحوه کار با دستگاه و نصب آن را نیز آموزش دهند و طبق مدت زمان گارانتی دستگاه در صورت معیوب بودن به تعمیر آن بپردازند.
بنابراین خرید از این مراکز راهی مطمئن برای خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد.

خریدار انواع دستگاه سورتینگ ارزان قیمت

خریدار انواع دستگاه سورتینگ ارزان قیمت

عملکرد یک دستگاه سورتینگ را در مجموع می توان به موارد زیر خلاصه نمود:

 • دریافت
 • شستشو در صورت لزوم
 • واکس و پولیش
 • درجه بندی الکترونیکی، لیزری و نوری از
  جهت وزن، کیفیت، اندازه، و رنگ 
 • شیرینگ و بسته بندی

خریدارانی که به بازار دستگاه سورتینگ مراجعه می کنند، گروه های مختلفی را تشکیل می دهند که هر یک حوزه کار متفاوت و جداگانه ای دارند. به طور مثال نحوه کار و قیمت سورتینگ حبوبات را کسانی می پرسند که در این صنعت مشغول به کار می باشند. بنابراین صاحبان و فعالین صنعت خشکبار و حبوبات بخشی از خریداران آن ار تشکیل می دهند.

گستردگی استفاده و قابلیت کاربرد این تجهیزات سبب شده است تا امروزه در بخش های مختلف از جمله تولید محصولات کشاورزی، دامی و پروتئینی، و صنعت خشکبار آن را به کار برد.
همان طور که ملاحظه می شود، بیشترین صنعتی که از دستگاه سورتینگ حداکثر بهره را می برد، بخش تولید مواد غذایی است و از این رو قسمت اعظمی از خریداران آن را همین گروه ها تشکیل می دهند.

شرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشور

شرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشور

بخشی از سیستم فروش یک محصول را شرکت های پخش تشکیل می دهند که به توزیع محصولات مختلف صنعتی مانند دستگاه سورتینگ می پردازند.

در
این زمینه اقدامات مختلفی در قالب نوعی بازاریابی صورت می گیرد تا دستگاه یک تولید کننده و یک برند به بازار معرفی شود
.

کارخانجات مختلف پس از مشاهده کاتالوگ معرفی شده از سوی شرکت های توزیع کننده به خرید آن می پردازند. بنابراین این پروسه طی دو مرحله انجام می شود که این
مراحل به طور خلاصه عبارتند از
:

 • مراجعه به کارخانجات مختلف و معرفی دستگاه و قابلیت های مختلف آن 
 • ثبت
  سفارش خرید و تحویل دستگاه در مرحله بعد و نصب در محل و ارائه آموزش های لازم

شرکت های توزیع از طریق نمایندگی های فروش خود در سراسر کشور و از راه ارتباط با آنها سفارشات را دریافت نموده و آن را در محل و زمان مناسب به خریدار تحویل می دهند.

جدیدترین دستگاه سورتینگ پسته در ایران

جدیدترین دستگاه سورتینگ پسته در ایرانپسته یکی از محصولات مهم و استراتژیک ایران است که هر ساله بخش اعظمی از آن با بهترین کیفیت به کشور های دیگر صادر می شود. آنچه که فرایند صادرات پسته را سرعت می بخشد دستگاه های سورتینگ می باشند.

در واقع تولید دستگاه سورتینگ پسته با قابلیت های جدید و امکانات بیشتر با هدف تامین نیاز بخش های تولیدی و صادراتی به چنین ماشین آلاتی صورت می گیرد.
بدین جهت طراحی و ساخت این قطعات با استفاده از دانش روز ابتدا در نرم افزار های کامپیوتری صورت گرفته و پس از تایید مدل و مشاهده کارآیی های مختلف آن به مرحله تولید انبوه می رسد. این نرم افزار ها امروزه کار را بسیار آسان نموده و به تولید نمونه های جدید با کیفیت بهتر کمک شایانی نموده است.

سفارش عمده و جزئی انواع دستگاه سورتینگ

سفارش عمده و جزئی انواع دستگاه سورتینگ

تغییرات
سبک زندگی افراد و ظهور تکنولوژی های جدید مانند 
دستگاه
های سورتینگ در دنیای پر مشغله امروز می توانند به
درجه بندی و متمایز کردن محصولات مختلف کشاورزی اعم از سبزی، میوه، گوشت، و خشکبار
بپردازند.
فروش انواع سورتینگ به همین منظور صورت گرفته و این دستگاه پاسخگوی نیاز روز افراد
به محصولات برتر و با کیفیت بوده است.

برای خرید سورتینگ میوه و سورتینگ مواد غذایی امکان سفارش آن به صورت کلی و عمده و جزئی وجود دارد. از این رو هر واحد صنعتی می تواند از راه مشورت با کارشناسان
فروش به خرید این قطعات بپردازد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید