مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش دستگاه شست و شو میوه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع دستگاه شست و شو میوهقیمت دستگاه شست و شو میوه تمام اتوماتیک

رعایت بهداشت از مهم ترین مسائل تمدنی بشر به ویژه در این روز های کرونایی به شمار می رود. یکی از مصادیق رعایت بهداشت شستشوی میوه قبل از مصرف می باشد. انجام این کار در زمانی که قصد شستن حجم کمی میوه در خانه را دارید دشوار نمی باشد. اما برای شستشوی میوه در حجم کلان نیازمند استفاده از دستگاه شست و شو میوه می باشید و در همین راستا شرکت ما به فروش این دستگاه ها می پردازد. 

فروش دستگاه شست و شو میوه

انواع دستگاه شست و شو میوه

انواع دستگاه شست و شو میوه دستگاه های شستشو میوه به باغداران، غرفه داران میادین میوه و تره بار و به طور کلی عرضه کنندگان و فروشندگان  عمده میوه این امکان را می دهد که به در مدت زمان کمتری حجم زیادی میوه را بشویند. این دستگاه ها دارای متنوع می باشند که در ادامه به اختصار به آن ها می پردازیم.

بر اساس داده های موجود، دستگاه های شستشو میوه به چهار دسته وان و دستگاه شستشوی کامل، وان شستشو به علاوه خشکن کن، وان شستشوی دارای موتور و وان شستشوی ساده تقسیم می گردند.

دستگاه و وان شستشوی کامل را می توان بهترین دستگاه شستشوی میوه به شمار آورد. این دستگاه پس از شست شوی میوه ها آن را خشک نموده و افزون بر آن با توجه به حجم و اندازه شان دسته بندی نموده و می تواند آن ها را بسته بندی نیز نماید‌.

دستگاه  و وان شست شوی میوه دارای خشک کن نوع ساده تری از این گونه دستگاه ها در قیاس با دستگاه شست و شوی کامل به شمار می رود‌ که پس از شستشوی میوه ها آن ها را با خشک کن های خودکار، خشک می‌کند. گفته می شود استفاده از این دستگاه برای شستن میوه های حساس مناسب می باشد.

دستگاه های شست شوی دارای موتور این امکان را دارند که به منظور شستن میوه ها از  موتورهایی جهت شست و شوی بهتر محصولات بهره ببرند. اما فاقد امکان دسته بندی میوه ها و یا  خشک کردن آن ها می باشند.

ساده ترین راه برای شستن میوه ها در حجم زیاد، استفاده از استخر ها و وان های ساده برای این منظور می باشد؛ به این صورت که میوه ها را در داخل وان های پر آب قرار داده و می گذارند مدتی بماند سپس میوه ها را از آب در آورده و آبکشی می کنند.

قیمت دستگاه شست و شو میوه تمام اتوماتیک

قیمت دستگاه شست و شو میوه تمام اتوماتیک تحولات و مشکلات اقتصاری سال های اخیر را ممکن است بتوان مهم ترین عاملی به شمار آورد که سبب شده است قیمت دستگاه های صنعتی افزایش پیدا کند.

قیمت دستگاه شست و شو اتوماتیک و غیر اتوماتیک میوه نیز طبیعتا از این تحولات بی بهره نمانده و همگام با دیگر دستگاه های صنعتی افزایش  یافته است. با این وجود شرکت های عرضه میوه ممکن است خود را ناگزیر از تهیه این دستگاه ها بدانند و به همین دلیل شرکت ما به عرضه آن ها میپردازد. اگر خواهان کسب اطلاع از  قیمت دستگاه های میوه شور اتوماتیک وخرید آن ها هستید، با ما تماس بگیرید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید