مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش دستگاه بوجاری گندم دسته دوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت دستگاه بوجاری گندم دسته دومقیمت خرید دستگاه بوجاری گندم

اگر قصد خرید دستگاه بوجاری گندم دسته دوم را دارید، مدل هایی با کمترین میزان کارکرد و سالم بودن قطعات آنها می توانند بهترین گزینه باشند. استفاده از این دستگاه ها برای چه مراکزی می تواند با حاشیه سود مناسب همراه باشد؟ در نظر گرفتن فاکتورهای کیفی و اطمینان از کیفیت و جنس بدنه می تواند در کاهش قیمت ها تاثیرگذار باشد؟ قیمت نمونه های دسته دوم این محصولات بر اساس چه معیارهایی تعیین می شوند؟

فروش دستگاه بوجاری گندم دسته دوم

کیفیت دستگاه بوجاری گندم دسته دوم

کیفیت دستگاه بوجاری گندم دسته دوم در بازار علاوه بر انواع دستگاه بوجاری نو، تقاضا برای مدل های دسته دوم و کارکرده نیز در سطح بالایی وجود دارد. استفاده و بکارگیری این مدل ها برای کارگاه های کوچک بوجاری غلات و حبوبات با هدف صرفه جویی در هزینه ها می تواند بهترین گزینه باشد. افرادی که می خواهند با حداقل سرمایه به صنعت بسته بندی غلات و حبوبات وارد شوند، می توانند اقدام به خرید یک یا دو دستگاه بوجاری و بسته بندی کنند.
در این بین اطمینان از کیفیت دستگاه بوجاری و اطلاع از مشخصات فنی مانند نحوه عملکرد و میزان بازدهی آن اهمیت زیادی دارد. برخی از مهمترین عواملی که می توانند در تضمین کیفیت دستگاه های دست دوم تاثیرگذار باشند عبارتند از:

  • موتور دستگاه کارآیی و قدرت اولیه را داشته باشد.
  • بدنه و قطعات آسیب ندیده باشند.
  • نیاز به تامین قطعات دستگاه که نیاز به هزینه بالا است نداشته باشد.
  • ظرفیت ورودی دستگاه باید قابلیت کنترل را داشته باشد.
  • تسمه ها و چرخ های دستگاه نیاز به تعمیر یا تعویض نداشته باشد.

بنابراین هر چقدر که کلیه قطعات دستگاه به ویژه بخش هایی مانند موتور، تسمه، الک و … سالم تر باشند، قابلیت کارکرد و عملکرد دستگاه نیز افزایش خواهد یافت.

قیمت خرید دستگاه بوجاری گندم

قیمت خرید دستگاه بوجاری گندم علاوه بر مشخصات فنی دستگاه و میزان سالم بودن قطعات، اندازه بدنه آن مانند طول و ارتفاع می تواند در تعیین قیمت هر واحد تاثیرگذار باشد. در بازار نرخ خرید و فروش مدل های دست دوم با توجه به قیمت انواع دستگاه بوجاری نو و مدل تولیدی آن نیز همواره با نوسان همراه خواهد بود.
بدون شک توان تولید دستگاه، برق ورودی آن، نوع تابلو برق، جنس و ظرفیت مخزن اصلی دستگاه و تکنولوژی بکار رفته در تولید آن نیز عوامل مهمی در افزایش یا کاهش قیمت هر مدل از این محصولات هستند.
با توجه به تنوع تولید و عرضه دستگاه بوجاری گندم تهیه کاتالوگ مدل های نو یا دسته دوم می تواند کمک زیادی برای خریداران باشد. همچنین می توانید از طریق نمایندگان فروش مستقیم اطلاعات جامع و کامل از ویژگی های فنی و کیفی این محصولات کسب کنید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید