مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت های دستگاه بوجاری حبوباتارائه دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

یکی از راه‌های خرید دستگاه بوجاری حبوبات ارزان قیمت، خرید دستگاه دست دوم می‌باشد، دستگاه‌های بوجاری از قیمت بالایی برخوردار می‌باشند از همین رو برخی از خریداران برای کاهش دادن هزینه‌های خرید دستگاه اقدام به خرید دستگاه بوجاری دست دوم از فروشندگان می‌نمایند.

در خرید دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم بهتر است دقت کافی صورت پذیرد و حتی المقدور دستگاه را از فروشنده به نام خریداری کرد تا از سالم بودن دستگاه اطمینان کافی وجود داشته باشد.

فروشنده دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

ظرفیت های دستگاه بوجاری حبوبات

ظرفیت های دستگاه بوجاری حبوبات

دستگاه های بوجاری حبوبات جهت جداسازی ضایعات از حبوبات، جداسازی حبوبات بی کیفیت و یا خراب ساخته شده است و در واحد های بسته بندی حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بوجاری در ابتدا نسبت به جداسازی حبوبات از خاشاک، سنگ ریزه و غیره به روش الک کردن اقدام می نمایند و سپس به وسیله سرند های خود که گاها تا یازده سرند می باشد به درجه بندی حبوبات می پردازند و در نهایت حبوبات را جهت غبار گیری پولیش نموده و بسته بندی می نمایند.

در گذشته تمام مراحل بوجاری حبوبات با زحمتی زیاد به صورت دستی انجام می گرفت ولی با این حال حبوبات به طور کامل و 100 درصد پاک نمی شد، همچنین زمان زیادی نیز صرف می شد، اما امروزه این روند به کمک دستگاه های بوجاری پیشرفته در مدت زمان کوتاهی صورت می پذیرد و می توان به جرات گفت به طور 100 درصد حبوبات عاری از هرگونه ضایعات می باشد.

دستگاه های بوجاری در ظرفیت های مختلفی تولید می شوند که خریدار بر اساس نیاز تولید خود دستگاه متناسب را انتخاب می نماید، دستگاه های بوجاری حبوبات بر اساس مدل خود قادرند از 100 کیلو در ساعت تا چند تن در ساعت حبوبات را بوجاری نمایند و جهت بسته بندی آماده نمایند.

ظرفیت های دستگاه بوجاری در قیمت آنها نیز تاثیر بسزایی دارند از همین رو خریدار می بایست دستگاهی با ظرفیت مورد نیاز خود را خریداری نمایند تا از هزینه اضافی جلوگیری نمایند.

ارائه دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

ارائه دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

ارائه دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم در این سایت نیز صورت می‌پذیرد، خریداران دستگاه‌های بوجاری دست دوم هنگام خریداری نمودن می‌بایست دقت بیشتری به نسبت هنگام خرید یک دستگاه نو داشته باشند چرا که علاوه بر اینکه می‌بایست دقت نمایند تا دستگاه مورد نظر ویژگی‌های مورد نیاز را دارا است، می‌بایست به قطعات آن نیز دقت بالایی نمایند تا از سالم بودن آن مطمئن گردند.

این سایت آمادگی دارد تا به خریداران مشاوره‌های لازم را ارائه نماید تا بتوانند یک دستگاه مناسب را برای انجام عملیات بوجاری نمودن محصولات خود تهیه نمایند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید