مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ سیب زمینیتولید دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی یکی از انواع پر کاربرد دستگاه های سورتینگ می باشد. این محصول با کیفیت بسیار بالا و دقیق توسط تولیدکنندگان مطرح تولید شده و در بازار عرضه می شود.

عرضه دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی با کیفیت

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ سیب زمینی

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ سیب زمینی سورت کردن انواع محصولات کشاورزی یکی از مراحل تهیه و توزیع این محصولات می باشد. سورت کردن محصولات مختلف نظیر سیب زمینی با استفاده از دستگاه های سورتینگ انجام می پذیرد.

انواع مختلف این دستگاه ها قابلیت سایزبندی و تقسیم کردن سیب زمینی ها در اندازه های گوناگون را دارا می باشند. این دستگاه ها به صورت هوشمند و با استفاده از موتورهای مختلف و به شکل مکانیکی به انجام می رسانند.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه دستگاه می تواند انواع سایز های سیب زمینی را از یکدیگر تفکیک کند. پاسخ این سوال در استفاده از سنسور های مختلف و برنامه ریزی های پیاده شده بر روی دستگاه نهفته است.

در بررسی یک دستگاه سورتینگ سیب زمینی و پرداختن به مقوله مشخصات فنی آن، موارد متعددی را باید مورد توجه قرار داد.

یکی از بخش های مهم دستگاه سورتینگ هایپر می باشد. لذا می توان گفت که میزان ظرفیت هاپر در یک دستگاه سورتینگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این ظرفیت ورودی بر حسب تن بر ساعت معرفی گشته و در دستگاه های مختلف متغیر است.

تعداد درجه بندی سیب زمینی ها بر اساس سایز نیز دیگر مورد قابل بحث در این دستگاه ها می باشد. به طور معمول در سورتینگ سیب زمینی این تعداد در 3 بخش تقسیم می شود.

دیگر مشخصات فنی قابل توجه در دستگاه سورتینگ سیب زمینی شامل مواردی همچون ظرفیت تقریبی، ابعاد دستگاه و عرضه هاپر می باشد.

تولید دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

تولید دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی با توجه به مکانیزه شدن بخش های مختلف کشاورزی، امروز دسته بندی محصولات برداشت شده نیز با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته صورت می پذیرد.

لذا تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی بخشی از انرژی و ظرفیت های خود را صرف تولید انواع دستگاه سورتینگ می کنند. دستگاه های سورتینگ برای محصولات مختلف متفاوت می باشد. به عنوان مثال دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی، برنج و … هر کدام ویژگی ها و شکل ظاهری خاص خود را دارند و از مکانیزم منحصر به فردی پیروی می کنند.

یکی از انواع پر کاربرد این دستگاه در بحث سورت کردن سیب زمینی، نوع غلطکی آن می باشد. تولید این دستگاه به دلیل استقبال خریداران از رونق بسیار بالایی برخوردار است. علت اصلی این استقبال کارایی بالا و دقت عمل کافی در هنگام انجام عملیات تفکیک می باشد.

در بخش قبل مشخصات فنی متعددی را با یکدیگر از نظر گذراندیم. لذا گفتنی ست که قیمت دستگاه سورتینگ با توجه به این مشخصات تعیین می شود. به همین علت این دستگاه ها از قیمت های مختلفی برخوردار هستند.

چنانچه قصد آشنایی بیشتر با انواع سورتینگ ها را دارید، بخش های دیگر سایت را مورد مطالعه قرار دهید. همچنین اگر به دنبال خرید این دستگاه ها هستید و یا مایل به دریافت لیست قیمت آنها می باشید، با ما تماس بگیرید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید