مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش دستگاه بوجاری لیزری

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب دستگاه بوجاری لیزریقیمت خرید دستگاه بوجاری لیزری

یکی از جدیدترین تکنولوژی ها برای پاک کردن انواع محصولات کشاورزی، استفاده از دستگاه بوجاری لیزری است. این محصولات با بهره گیری از تکنولوژی روز، سرعت عملکرد بسیار بالایی دارد که موجب بالا رفتن بهره وری در فرآیند بسته بندی می شود. شرکت و مراکز فروش انواع دستگاه بوجاری همواره به دنبال یافتن بازارهای هدف جدید در کشور هستند. برای دستیابی به این امر و افزایش میزان فروش بهترین راهکار ممکن چیست؟

شرکت فروش دستگاه بوجاری لیزری

راهنمای انتخاب دستگاه بوجاری لیزری

راهنمای انتخاب دستگاه بوجاری لیزری بوجاری کردن به معنی جداسازی انواع ناخالصی ها مانند گرد و خاک، سنگ و کلوخ و شاخه های اضافی از محصول مورد نظر است. امروزه برای این امر از دستگاه های تمام اتوماتیک نهایت بهره را می برند که افزایش حجم تولیدات را به همراه دارد.
بوجاری کردن می تواند برای انواع حبوبات، غلات، دانه های روغنی و حتی سبزیجات صورت گیرد. به همین علت نیز با توجه به سایز و نوع محصولات، دستگاه هایی با کارآیی متفاوت طراحی و تولید شده اند. نحوه عملکرد دستگاه بوجاری لیزری به این صورت است که با بهره گیری از چشم های الکترونیکی و فن های بسیار قوی انواع محصول را به بهترین شیوه ممکن تمیز و جداسازی می کند. از ویژگی ها و مزایای استفاده از این مدل ها نسبت به دستگاه های وزنی، عدم خطا و عدم وجود ناخالصی در ترکیبات محصول پاک شده می توان اشاره کرد. برای انتخاب دستگاه بوجاری لیزری جهت استفاده در خط تولید همواره باید موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

  • نوع دستگاه متناسب با محصول مورد نظر شما باشد.
  • سایز و ابعاد دستگاه و میزان بازدهی آن متناسب با نیاز تولید کننده باشد.
  • ولتاژ برق مصرفی دستگاه با نوع برق کارگاه یا کارخانه همخوانی داشته باشد.
  • نوع و کیفیت موتور دستگاه، میزان برق مصرفی آن و تکنولوژی تولید دستگاه را بررسی کنید.

قیمت خرید دستگاه بوجاری لیزری

قیمت خرید دستگاه بوجاری لیزری اگر برای خرید این دستگاه به بازار سری زده باشید، شاهد نوسان و تنوع قیمت انواع این محصولات خواهید بود. قیمت دستگاه بوجاری تحت تاثیر ویژگی های فنی آن و همچنین وزن و ابعاد دستگاه کاملاٌ متغیر است. از آنجایی که استفاده از آنها تقریباً نامحدود است و انواع محصولات کشاورزی، شیمیایی، دارویی و حتی گرانولی را می توان با آن بوجاری کرد، باید بتوانید نمونه ای مناسب و باکیفیت را انتخاب کنید.
برای این منظور بهره گیری از خدمات پس از فروش شرکت های پخش و مشاوره نمایندگان فروش امری الزامی به شمار می رود. استعلام قیمت انواع دستگاه بوجاری نو و دست دوم نیز به علت نوسانات بازار باید به صورت برنامه ریزی شده و از مراکز معتبر صورت گیرد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید