مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سازندگان دستگاه بوجاری حبوبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات فنی دستگاه بوجاری حبوباتفروشگاه فروش دستگاه بوجاری حبوبات

کشاورزان در زمان های قدیم حبوبات و غلاتی که از زمین های زراعی خود برداشت کرده بودند را با استفاده از روش های ابتدایی و زمان بر از پوسته جدا کرده و آماده ارائه به بازار می نمودند. اما در حال حاضر برخی از کارخانجات کشورمان به عنوان سازندگان دستگاه بوجاری حبوبات به فعالیت مشغول بوده و این دستگاه را با استانداردهای روز دنیا طراحی کرده و به کشاورزان و تولیدکنندگان حبوبات این امکان را می دهند که در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات خویش را بوجاری نمایند.

سازندگان دستگاه بوجاری حبوبات

مشخصات فنی دستگاه بوجاری حبوبات

مشخصات فنی دستگاه بوجاری حبوبات یکی از متداول ترین دستگاه هایی که این روزها برای جدا کردن پوسته خشک حبوبات از آن استفاده می شود، دستگاه بوجاری می باشد. این دستگاه حرفه ای و پیشرفته در ساختار خود دارای چندین سرند است که در اندازه های مختلف طراحی شده اند و توسط باد فن این دستگاه در چندین مرحله پوست و اضافه های حبوبات گرفته شده و در نهایت دانه های زیبا و سالم حبوبات باقی می ماند.
در واقع می توان گفت در مرحله اول با دمیدن باد توسط فن تمامی ناخالصی هایی که در حبوبات یافت می شوند از آنها جدا شده و در ادامه با چندین مرحله الک سایر مواد اضافی باقی مانده از جمله علف های هرز، خاشاک، برگ و ساقه از آن جدا می شود.
و اما در این قسمت به مشخصات دستگاه بوجاری اشاره کوتاهی می نماییم:

  • رنگ بدنه این دستگاه از نوع الکترواستاتیک بوده و نه تنها در برابر ضربه و حرارت مقاومت بالایی دارد، بلکه کاملاً ضد خش بوده و در صورت انتقال و حمل و نقل هیچگونه آسیبی به ساختار آن وارد نمی شود.
  • تمامی اجزای تشکیل دهنده آن از نوع بهترین و عالی ترین پروفیل ها ساخته شده اند.
  • الکتروموتوری که بر روی این دستگاه تعبیه شده است، تولید شده توسط بهترین برندهای اروپایی می باشد.
  • سرندهایی که در آن وجود دارند، بر مبنای حبوبات مورد نظر طراحی شده و هر کدام ابعاد و اندازه مخصوص به خود را دارا می باشند.
  • این دستگاه دارای تابلو برق مجزا می باشد و برای هر قسمت از بوجاری حبوبات سیستم کنترل جداگانه ای برای آن طراحی شده است.

فروشگاه فروش دستگاه بوجاری حبوبات

فروشگاه فروش دستگاه بوجاری حبوبات سایت اینترنتی که در حال حاضر مشاهده می کنید یکی از بزرگترین مراکز و فروشگاه فروش دستگاه بوجاری در کشورمان ایران می باشد و انواع ابعاد این دستگاه را که تولید شده توسط برندهای مطرح جهانی و همچنین ایران می باشند به مشتریان خویش ارائه می نماید
شایان ذکر است که برخی از این دستگاه ها دارای اندازه ای کوچک بوده و برای کسانی که در مشاغل خانگی و یا کارگاه های کوچک به فعالیت مشغول هستند مناسب می باشد، اما برخی دیگر از نمونه های آن برای استفاده در کارخانجات و صنایع غذایی بزرگ تولید شده و با توجه به ظرفیت و ابعاد این دستگاه، قیمت های آنها نیز با همدیگر تفاوت هایی دارند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید