مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه سورتینگ مرکبات با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

اجزای تشکیل دهنده دستگاه سورتینگ مرکباتقیمت روز دستگاه سورتینگ مرکبات

دستگاه سورتینگ محصولی است که می توان از آن برای بسته بندی و انتقال مرکبات استفاده کرد. دستگاه سورتینگ مرکبات کارایی بسیار زیادی دارد و می توان از آن در صنایع مختلفی استفاده کرد. این دستگاه اندازه های گوناگونی دارد و افراد می توانند هر یک از این اندازه ها را با توجه به نیاز خود تهیه کنند. خرید این نوع دستگاه در کشور اغلب به صورت عمده و کلی انجام می شود.

خرید دستگاه سورتینگ مرکبات با قیمت ارزان

اجزای تشکیل دهنده دستگاه سورتینگ مرکبات

اجزای تشکیل دهنده دستگاه سورتینگ مرکبات دستگاه های سورتینگ یک محصول بسیار کاربردی در خط بسته بندی مرکبات است که انواع میوه را با توجه به معیارهای مختلفی تفکیک می کند. این محصول از اجزای مختلفی تشکیل شده است که از جمله آنها می توانیم به گزینه های زیر اشاره کنیم:

 1. حوضچه تخلیه
 2. نقاله پارویی
 3. دستگاه های شست و شوی میوه و ضد عفونی
 4. دستگاه پولیش
 5. تونل خشک کن
 6. درجه بندی وزنی
 7. نوار نقاله زنجیری
 8. نوار نقاله حمل کارتن

همه اجزای ذکر شده با ابعاد مشخص در داخل دستگاه های سورتینگ تعبیه شده اند. هماهنگی این اجزا در کنار هم باعث می شود تا این کالا به صورت دقیق و منظم به فعالیت خود ادامه دهد. تونل های خشک کن یکی از مهمترین اجزای این دستگاه می باشند که بعد از دستگاه های شست و شو قرار گرفته اند. در این قسمت بعد از این مرکبات به طور کامل ضد عفونی شدند، خشک می شوند تا احتمال خرابی و فاسد شدن آنها به حداقل برسد.

در این تونل ها هوای گرم زیادی وجود دارد که موجب خشک شدن سریع میوه ها خواهد شد. سیستم تونل های خشک کن به گونه ای است که رطوبت سطحی آن را از بین می برد و به خود میوه هیچ گونه آسیبی وارد نخواهد شد.

قیمت روز دستگاه سورتینگ مرکبات

قیمت روز دستگاه سورتینگ مرکبات قیمت دستگاه سورتینگ مرکبات به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. از اصلی ترین و مهمترین این فاکتور ها می توان موارد زیر را نام برد:

 • قانون عرضه و تقاضا
 • نحوه عملکرد این محصول
 • کیفیت اجزای تشکیل دهنده آن
 • جنس بدنه و فلز به کار رفته در آن
 • شیوه عرضه این دستگاه در بازار
 • نحوه فروش دستگاه سورتینگ

برخی از این عوامل با توجه به شرایط بازار دچار تغییر می شوند. قیمت گذاری این دستگاه ارزشمند و کاربردی در اقتصاد به شیوه های گوناگونی انجام می گیرد که از مهمترین این روش ها می توان به قیمت گذاری با توجه به نیاز مشتری اشاره کرد.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت بروز این کالا در بازار های داخلی به این سایت مراجعه کنید. در این مرکز مدل های گوناگون این دستگاه به همراه نرخ آن برای مشتریان درج شده است.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید