مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

جنس بدنه دستگاه بوجاری حبوباتارائه دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

برای ارائه حبوبات تمیز و عاری از هر گونه شن و ماسه یا گرد و خاک استفاده از دستگاه بوجاری حبوبات ضروری است. برای کسانی که بودجه کافی برای خرید دستگاه تازه را ندارند خرید دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم می تواند گزینه مناسبی باشد. آیا با جنس بدنه این نوع دستگاه آشنایی دارید و می دانید چگونه و از کجا می توان این نوع دستگاه را خریداری نمود؟

خرید دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

جنس بدنه دستگاه بوجاری حبوبات

جنس بدنه دستگاه بوجاری حبوبات

دستگاه بوجاری حبوبات یکی از مهم ترین ابزارها برای افزایش ارزش افزوده حبوبات قابل عرضه به بازار می باشد. این دستگاه به دلیل ساعت کاری طولانی جهت پاک سازی و حبوبات باید از مقاومت و استحکام کافی به ویژه در بدنه خود برخوردار باشد.

جنس بدنه این دستگاه معمولاً از فولاد ضد زنگ یا استیل می باشد که این آلیاژ ها مقاومت بالایی در برابر رطوبت داشته و تحت تاثیر آب دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شوند. یکی دیگر از خصوصیات جنس بدنه این دستگاه ها مقاومت در برابر ضربه و فشار بوده که تحت تأثیر این عوامل آسیب نمی بیند. 

فولاد یا استیل تشکیل دهنده بدنه این دستگاه نسبت به نوسانات دمایی بسیار مقاوم بوده و هیچ گونه تاثیری از افزایش یا کاهش شدید دما نمی پذیرد.

در انواع ارزان تر این دستگاه از آهن گالوانیزه برای ساخت بدنه آنها استفاده می‌شود که نسبت به فولاد ضد زنگ و استیل از مقاومت پایین تری برخوردار است اما در عوض هزینه تولید دستگاه را به مقدار قابل توجهی پایین می آورد.

جنس دستگاه بوجاری و به ویژه بدنه آن رابطه مستقیمی با صرفه اقتصادی استفاده از این دستگاه دارد چون هر چه استحکام بدنه بیشتر باشد ماندگاری این دستگاه بیشتر خواهد بود و به مدت بیشتری می توان از آن استفاده کرده بنابراین می توان حبوبات بیشتری را با آن بوجاری کرد.

ارائه دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

ارائه دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

برای کسانی که در زمینه فروش انواع دستگاه های بوجاری فعالیت دارند و همچنین کسانی که می خواهند کارگاه بوجاری و بسته بندی حبوبات را راه اندازی کنند و از نظر بودجه با محدودیت مواجه هستند دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم می تواند گزینه بسیار مناسبی برای تهیه باشد.

برای خرید این دستگاه می توانید با کارشناس فروش ما تماس برقرار کنید تا ضمن اطلاع از قیمت این محصول نسبت به سفارش آن اقدام کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر شما به هر کجای ایران که مایل هستید ارسال گردد.

همچنین ارائه دستگاه مذکور برای کسانی که به صورت عمده اقدام به سفارش آن می کنند با قیمت ارزان تری انجام خواهد شد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید