مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش دستگاه پاک کننده حبوبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت های دستگاه پاک کننده حبوباتتولید کننده دستگاه پاک کننده حبوبات

دستگاه پاک کننده حبوبات، انواع حبوبات را به راحتی پاک و براق می کند. پاک کردن حبوبات توسط این دستگاه با نیروی باد و ویبره صورت می گیرد، با استفاده از این روش تولید کنندگان به راحتی می توانند حبوبات را پاک و بسته بندی کنند. 

به خاطر داشتن قابلیت های ذکر شده؛ بازار فروش دستگاه پاک کننده حبوبات امروزه رونق فراوانی پیدا کرده است. 

 بازار فروش دستگاه پاک کننده حبوبات

ظرفیت های دستگاه پاک کننده حبوبات

ظرفیت های دستگاه پاک کننده حبوبات دستگاه پاک کننده حبوبات همان کار بوجاری کردن گندم و جو در قدیم را انجام می‌دهد. اين دستگاه مجهز به سرند می باشد که با ویبره کردن و قدرت باد توسط دستگاه به راحتی حبوبات را پاک می کند. 

دستگاه پاک کننده حبوبات با دو ظرفیت در بازار موجود می باشد.  قدرت پاک کننده با ظرفیت 500 کیلوگرم در یک ساعت و با ظرفیت 1000 کیلوگرم در ساعت . ظرفیت دستگاه پاک کننده حبوبات در نوع کیفیت پاک کردن حبوبات هیچ گونه تأثیری ندارد. 

ابتدا حبوبات را از دهانه دستگاه داخل آن می ریزند، سپس توسط نیروی باد پوشال و گرد و خاک و ناخالصی های سبک از حبوبات جدا می شود و با عمل ویبره سنگ ریزه های درشت را سرند می کند و در آخر توسط سرند دوم دستگاه شن ریزه ها و حبوبات لپه شده را جدا می کند. 

اگر به بسته بندی عمده ی حبوبات اشتغال دارید بهتر است از دستگاه پاک کننده  با ظرفیت بالا استفاده کنید تا بتوانید در مدت زمان کوتاه مقدار حبوبات زیادی را پاک کنید. 

برخی از دستگاه‌های پاک کننده حبوبات مجهز به چشم الکترونیک هستند که قدرت تشخیص رنگ دارند که به راحتی می توانند حبوبات را جدا سازی کنند. همچنین این نوع دستگاه قابلیت پلیش کاری حبوبات را نیز دارد و موجب براق شدن حبوبات می شود. 

تولید کننده دستگاه پاک کننده حبوبات

تولید کننده دستگاه پاک کننده حبوبات

تولید کننده دستگاه های پاک کننده حبوبات با قابلیت های پاک کردن 500 الی 1000 کیلوگرم در ساعت را با کیفیت عالی تولید و روانه بازار فروش می کند. 

این مجموعه برای اینکه بتواند تولیدات خود را با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برساند، اقدام به فروش محصولات خود از طریق سایت اینترنتی مربوط به فروش آن کرده است. 

خریداران دستگاه پاک کننده حبوبات با خرید مستقیم از تولید کننده قیمت پایین تری نسبت به بازار پرداخت می کنند، زیرا با این روش واسطه ها حذف شده اند. همچنین استفاده از خرید مستقیم از تولید کننده این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است تا هر گونه اطلاعاتی که درباره این دستگاه بخواهند را از تولید کننده کسب کنند. 

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید