مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه دستگاه بوجاری گندم دست دوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت های دستگاه بوجاری گندمعرضه دستگاه بوجاری گندم دسته دوم

 دستگاه بوجاری گندم دست دوم، عملکرد عالی دارد و تمامی محصولات را به خوبی بوجار می کند. این محصولات کیفیت بالایی دارند و در کمترین زمان، دانه های گندم را از هر گونه ناخالصی، پاک می کنند.

این دستگاه ها کم کارکرد می باشند و تنها کافی است با انجام یک تست، عملکرد آنها را مورد آزمایش قرار دهید. ارائه دستگاه بوجاری گندم دست دوم در قیمت های مناسب صورت می گیرد.

ارائه دستگاه بوجاری گندم دست دوم

ظرفیت های دستگاه بوجاری گندم

ظرفیت های دستگاه بوجاری گندم یکی از معیارهای انتخاب محصول، میزان ظرفیت آن است. فاکتور ظرفیت، تعیین کننده قیمت دستگاه است. ظرفیت های دستگاه بوجاری گندم با یکدیگر متفاوت است و انتخاب آن، بستگی به نیاز مصرف کننده دارد. در این قسمت به بررسی ظرفیت دستگاه بوجاری خواهیم پرداخت. بر اساس سایز دستگاه و کوچک و بزرگ بودن آن، ظرفیت محصول قابل شناسایی است.

سایزهای کوچک مناسب استفاده خانگی می باشد و انواع بزرگ، مصارف صنعتی دارند. به طور عادی ظرفیت برخی از دستگاه ها در کمترین حالت، 5 تن به بالا است زیرا بیشتر از این میزان، باعث عملکرد بهتر دستگاه بوجاری خواهد شد. در مصارف خانگی حداقل ظرفیت دستگاه 500 کیلوگرم است و قدرت پاکنندگی آنها 97 درصد می باشد. 

بیشتر افراد، خواهان دستگاه بوجازی با ظرفیت 5 تن می خواهند، که در این صورت نوع محصول متفاوت خواهد بود. ابعاد دستگاه هایی که ظرفیت 20 تنی دارند در حدود 3 در 2.5 در 2.5 است و وزن آن 5.5 تن می باشد. ظرفیت دستگاه های پیش بوجار گندم، بین 5 تا 15 تن در ساعت است.

این دستگاه ها در هر ساعت، 20 تن گندم را به خوبی بوجار می کنند، به کلی گرد و غبار محصول را می گیرند و بسیار با دوام می باشند، به همین دلیل تا سال ها می توانید از آنها استفاده نمایید. 

عرضه دستگاه بوجاری گندم دسته دوم

عرضه دستگاه بوجاری گندم دسته دوم عرضه دستگاه بوجاری گندم دسته دوم در قیمت های باورنکردنی صورت می گیرد. با تهیه این محصولات، علاوه بر اینکه از دستگاهی با کیفیت برخوردار خواهید شد، در هزینه های تهیه محصول هم صرفه جویی خواهید داشت.

انواع دست دوم دستگاه بوجاری، علاوه بر دوام بالا دستگاه، دارای طراحی فوق العاده ای هستند و به منظور وسعت دادن به کار، استفاده از انواع دست دوم دستگاه، انتخابی عالی و هوشمندانه خواهد بود، زیرا تهیه آنها از نظر قیمت مقرون به صرفه خواهد بود و در مقایسه با دستگاه نو، بسیار ارزان عرضه می گردد.

تمامی دستگاه های بوجاری که به صورت دست دوم عرضه می شوند، ابتدا توسط یک کارشناس، مورد بررسی قرار می گیرند و سلامت کالا، تضمین شده است. 

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید